Pas dasmës së bujshme, Elettra Lamborghinie e papërmbajtshme në "muaj mjalti" (FOTO LAJM)

Sensuale dhe shpërthyese, Elettra Lamborghini, pas martesë ka shkuar me pushime në Qipro me burrin e saj Afrojack dhe është shfaqur e papërmbajtshme.

Me një bikini me printe leopardi, ajo poston foto mbi supet e bashkëshortit.

Ata shijojnë diellin dhe detin, duke pritur të kthehen në Milano, ku çifti bleu një shtëpi.

Ndërkohë, albumi nga plazhi nuk duhet humbur.

Shtuar më 07/10/2020, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori