Pas Besit dhe Xhensilës, Marina dhe Geti presin një fëmijë?
Pëlqej
Thashethemet për një shtatëzani të mundshme e kanë vënë në qendër të vëmendjes jetën personale të Marina Vjollcës.

Të gjithë kemi qënë në dyshim nëse kjo gjë ishte ose jo e vërtetë.

Ama duhet thënë se Marina ka rreth dy javë që nuk poston asnjë fotografi në Instagramin e saj.

Ajo më parë ishte shumë aktive, dhe papritur vendosi të mos ndajë më asgjë me fansat.

Por miqtë e pranë çiftit kanë treguar më shumë për të dhe Getin.

Ata kanë deklaruar se në fakt çifti ka planifikuar sjelljen në jetë të fëmijës së tyre të parë dhe janë në pritje të asaj që fati mund t’u rezervojë. Sipas burimeve, “ku ka zë, nuk është pa gjë” dhe në këtë rast edhe nga Marina dhe Getoari priten lajme të mira. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 22:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori