Stresi në pranga, fansat "kryqëzojnë" shokët e tij (FOTO LAJM)

Reperi i njohur me emrin "Stresi" është arrestuar mbrëmjen e djeshme në një hotel në Linzë të Tiranës.

Pas kontrolleve të policisë atij iu gjet një pistolet me fishekë si dhe një sasi e vogël kokaine.

Stresi ka qënë shumë aktiv në profilin e tij të Instagramit, dhe mesa duket ndjekësit e tij aty, janë shqetësuar shumë pas lajmit të arrestimit të tij.

fotot e publikuara nga Stresi shihen shumë komente që i urojnë lirim të shpejtë. Por ka patur edhe nga ata që kritikojnë shokët e tij se pse nuk kanë lëvizur për të ndihmuar reperin me procedurat e policisë.

Për më shumë ju fotjmë të shihni komentet në fotot e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2018, ora 10:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori