Pas Arbanës edhe Bieta, dalin pamjet nga shtëpia luksoze e Alban Dudushit (FOTO LAJM)

Çifti i moderatorëve Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë ndër më të njohurit në botën e televizionit. Ata janë prindër të një djali të quajtur Kroiart.

Së fundmi, Bieta dhe Albani po përgatiteshin për të bërë një xhiro, dhe pak para se të linin shtëpinë kanë fotografur momente krah njëri tjetrit.e

Bieta ka ndarë me ndjekësit disa foto nga shtëpia e saj ku shkruan “Gati per xhiro xhiro”.

Ajo çka bie në sy është shtëpia luksoze dhe ambjentet komode të apartamentit me dy kate.

Shtuar më 21/08/2019, ora 10:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori