Pas anulimit të 3-të të dasmës, Justin dhe Hailey martohen para parashikimeve (FOTO LAJM)

Justin dhe Hailey Bieber e kanë ndarë mendjen më në fund.

Pasi kanë anuluar tre herë dasmën burime për “TMZ” kanë treguar se ata do të celebrojnë dashurinë e tyre me martesë gjatë muajit shtator.

Burimi shton se ftesat e dasmës do të ndahen javën tjetër, prandaj nuk është vendosur edhe data fikse.

Ata kanë zgjedhur muajin shtator, pasi është e përafërt me përvjetorin e tyre të parë të martesës.

Justin dhe Hailey janë duke kaluar periudhën më të ëmbël të marrëdhënies së tyre dhe dashuria është në ajër.
Shtuar më 19/08/2019, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori