Befason Jonida Vokshi: Pas 10 vitesh largohet nga Top Channel, mësoni arsyen (VIDEO)
Jonida Vokshi ka vendosur që të largohet nga Top Channel, pas 11 vite punë aty. Jonida tregon se ky vendim nuk ka qenë aspak i lehtë, megjithatë ikja e saj e ka një arsye.

Moderatorja ka plane të tjera si në rrafshin profesional, ashtu edhe atë personal dhe ka deklaruar se ka projekte të reja.

Reagimi i plotë:

“Zgjodha kete spot, sepse nga me shume se 60 qe kam realizuar per DIGITALB, ky eshte me i dashuri per mua.
Ndersa, ky postim nder me te veshtiret dhe me te rendesishmit qe kam bere per ju.

Projektet afatgjate qe kam perpara, ne rrafshin profesional dhe personal kane bere qe une nga shtatori e tutje te terhiqem nga DIGITALB – shtepia ime per dhjete vitet e fundit.

Ky nuk ka qene nje vendim i lehte per mua.

Nga zemra falenderoj secilin bashkepunetor ne DGA per nje rrugetim te paharrueshem te perbashket dhjetevjecar. Te mbushur me vlera artistike, mbeshtetje profesionale dhe plot gjera te tjera te bukura, sa edhe ky spot.

Shtuar më 11/08/2019, ora 08:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori