Parukerja nuk do që ti presi flokët, Bora Zemani lë pa fjalë ndjeksit me veprimin e saj (VIDEO)
Moderatorja e njohur, Bora Zemani është një nga VIP-at më të komentuara në rrjet.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku në Instgarma poston vazhdimisht foto dhe video për ndjekësit e saj.

Bora zgjodhi që të hiqte dorë nga flokët e gjatë, mirëpo siç duket parukierja e saj nuk ka qenë aspak dakord me këtë vendim.

Në një video të publikuar së fundmi në ‘Instagram’, Bora ka treguar se në momentin që parukierja e saj nuk ka pranuar t'ia presë flokët ajo ka marrë gërshërën dhe i ka prerë vetë.

“Po ju do i prisnit vetë flokët nëse parukierja juaj nuk do ishte dakord? Ja çfarë më detyroi të bëja e imja”, ka shkruar Bora pranë videos që ka shkrirë së qeshuri ndjekësit./albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori