Paratë e fotove të dasmës, Pitt dhe Jolie i dhurojnë për bamirësi (FOTO LAJM)

Një ditë më parë u përfol se nga fotot e dasmës sekrete të Pitt dhe Jolie kishin fituar shuma të majme. Tashmë burimet shtojnë se çifti do ti dhurojë lekët për bamirësi, një xhest ky tashmë i njohur prej kohësh prej tyre.

Sipas ‘Radar Online’, çifti i famshëm Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë fituar një shumë prej 5 milion dollarësh nga shitja e fotove ekskluzive të dasmës së tyre, tek revistat ‘People’ dhe ‘Hello’.

Mësohet se çifti do t’i dhurojë të gjitha paratë për bamirësi dhe këto fotot eskluzive. /albeu.com/

Shtuar më 05/09/2014, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori