Parashqevi Simaku “Topless”
Këngëtarja e shumë çmimeve të para, apo një nga këngëtaret më të bukura të skenës shqiptare edhe ne vitet e regjimit diktatorial, Parashqevi Simaku ka tronditur këto ditë opinionin me disa foto.

Siç e shihni edhe këtë foto që ka nxjerrë Koha, këngëtarja që jeton në Amerikë, vjen topless.

Nuk dihet se kur i ka realizuar këto foto, dhe si kanë ardhur deri te faqet e internetit.

Nga vetë këngëtarja ikonë e festivalit në RTVSH nuk ka ende ndonjë reagim, e megjithatë ajo është e bukur, megjithëse i edhe disa muaj dhe mbush 47 vjet.

Parashqevi Simaku për herë të fundit që u shfaq në Shqipëri si këngëtare ishte viti 1996, në Festivalin e 35-të të Këngës në RTSH.

Shtuar më 10/05/2012, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori