Paralizohet aktorja, pushimet i kthehen në mankth (FOTO LAJM)

Lindsay Lohan edhe për një kohë të pacaktuar nuk do ta shohim që të realizojë një film të ri, pasi gjëndja e saj është rënduar edhe më tej, pasi është paralizuar.

Shkak është bërë pickimi i një mushkonje, e cila i ka shkaktuar virusin “Chikungunya”. Ky virus i ka shkaktuar paralizë aktores 28 vjeçare, e cila fatkeqësisht nuk mund të eci.

Burime pranë aktores kanë thënë se ajo është shtruar në një spital në Londër dhe aty po merr trajtimin, por thuhet se kjo gjendje do të zgjasë për muaj me rradhë. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2015, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori