Paralamëroi ditëlindjen por fshehu moshën, sa vjeç mbush sot Tuna (FOTO LAJM)

Altuna Sejdiu është këngëtarja me origjinë nga Kosova e mirënjohur me emrin e artit, Tuna.

Këngëtarja nuk ka munguar asnjëherë në ekranin shqiptar si për lajmet rozë dhe për sukseset e saj në karrierë.

Këngëtarja na paralajmëroi ditën e djeshme nëpërmjet një postimi në instagram se feston sot ditëlindjen por nuk dha asnjë detaj për moshën.

"A e din qe e kam ditelindjen? - e pyeta.
E di. E di qe edhe kurr s’ki mu mbush me mend." - shkruajti krah fotos ku Tuna i flet në vesh një statuje.

Tuna feston sot ditëlindjen e 34.

Shtuar më 14/07/2019, ora 11:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori