Para martesës: Blero blen shtëpi të re me çmim marramendës
Pëlqej
Blero dhe Afrona, janë një nga çiftet më simaptike dhe më të përfolur në shoëbizin shqiptar.

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Blero prej disa vitesh po jeton historinë e dashurisë me Afronën, porsi duket çifti ka marrë hapin e madh.

Ata tashmë kanë vendosur që përfundimisht të ndërtojnë jetën së bashku brenda së njejtës çati.

Shtëpia e tyre do të jetë në periferi të prishtinës. Por ajo që ka bërë çudi është çmimi i saj e cila ka kushtuar plot 350 mijë euro. Epo si duket luksi kushton. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori