"Para koronës", Rudina Dembacaj ndan videon me këngë e valle me Mark Frrokun (VIDEO)
View this post on Instagram

Para eres se corones ! ❤️ @ksela_lara

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

Pasi lidhja u bë publike dhe mori dhenë, Rudina Dembacaj po i tregon ndjekësve çdo ditë e më shumë detaje të reja nga marrëdhënia e saj me ish-deputetin Mark Frroku.

Në intervista të ndryshme, Rudina ka treguar se marrëdhënia e saj me fëmijët e Markut është për t’u pasur zili dhe bashkëjetesën ata e kanë pritur mjaft mirë.

Edhe së fundmi moderatorja ka shpërndar një video teksa kërcen e këndon krah partnerit të saj dhe duken më të lumtur se kurrë./albeu.com/

Shtuar më 26/03/2020, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori