Para dhe pas tatimeve, ndryshimi drastik i Briseida Shehajt (FOTO LAJM)

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Briseida Shehaj është një nga njerëzit më të diskutuar në politikën shqiptare edhe pse prej kohësh është larguar nga funksionet e saj politike.

Por pasi ajo dha dorëheqjen nga ajo detyrë, ne kemi pasur rastin ta shohim në veshje disi më moderne dhe me flokë të lëshuara dhe të krehura bukur. Në evente të ndryshme ajo nuk mund të linte asnjë fotograf indiferent.

Por fotot në bikini një vit më parë shpërthyen rrjetin me komente nga më të ndryshmet, kryesisht për format e saj fizike. Dhe historia përsëritet. Vitin e kaluar ajo vraponte buzë detit me një banane në dorë, që të ushqente nipin e saj, të cilin thuhet se e ka pikë të dobët shkruan Panorama.

Edhe sivjet, Brisi fotografohet në të njëjtën situatë, duke u marrë me nipin, që këtë vit është pak më i madh dhe mund të luajë edhe top me hallën.

Ajo që të bie në sy është se ish-drejtoresha nuk e ka formën perfekte të një viti më parë. Pak fare bark dhe pak celuit ia prish disi perfeksionin e dikurshëm, por gjithsesi një gjë është e sigurtë, që ajo është një vajzë shumë tërheqëse. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 16:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori