Para dhe pas fasetave të dhëmbëve, si dukeshin VIP-at shqiptar (FOTO LAJM)

Është e qartë se dhëmbët kanë një rol mjaftë të rëndësishëm në paraqitjen fizike.

Një buzëqeshje e mirë cilësohet si gjysma e bukurisë.

Ajo çfarë i "hedh" vip-at shpeshherë në grackën e mediave është ndërhyrja kirurgjikale e cila është bërë praktikë për shumicën e fytyrave publike.

Por teksa fokusohemi te kjo e fundit harrojmë të përmendim ndryshimin kryesor që i ka bërë vipat shqiptar dhe të huaj, burra dhe gra, të duken njerëz të tjerë.

Në galerinë e mësipërme po ju rendisim disa prej vipave të shumtë shqiptar që kanë rregulluar me të dhëmbët e tyre dhe kanë bërë shumë mirë. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2019, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori