Para dhe pas detyrës, përpara jush ushtaraket më tërheqëse në botë (FOTO LAJM)

Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat.

Por kohët kanë ndryshuar. Tashmë edhe vajzat po përfshihen gjithnjë edhe më shumë, deri në postet më të larta, por pa e humbur kurrë sensualitetin e tyre.

Shihni disa prej fotove më të mira të disa vajzave me dhe pa uniformë anembanë botës.

Shtuar më 13/04/2020, ora 12:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori