"Para 25 vitesh lindi kjo perla këtu", Kejvina publikon foto nga festa e përvjetorit (FOTO LAJM)
Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella sot ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të.

Ajo ka ndarrë në rrjet foto nga festa, teksa mban veshur një fustan me printime leopard që i nxjerrin në pah format tërheqëse, teksa në dorë mban tortën e ditëlindjs.

Krahas fotove, ajo ka vendosur të falenderoijë të gjithë ata që e kanë uruar dhe i falin dashuri me fjalë zemre:

Ja pra Miq e te mendoni qe para 25 vitesh ka lindur kjo PERLA ktuJu falenderoj shum per urimet, kam marr shum dashuri sot nga ju ju duaaaaa God bless you all”, ka shkruar ajo përkrah fotografive që i ka publikuar, shkruan Kejvina.
Shtuar më 03/06/2020, ora 00:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori