Para 2 milion ndjekësve, Enca zbulon lidhjen me personazhin e famshëm të showbizit (FOTO LAJM)

Enca ka vendosur t'i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave të saj kuriozë të cilëve u ka zbuluar gjithçka për veten. Pyetjet e shumta kanë qenë për jetën e saj personale e sidomos për lidhjet, duke qenë se këtë pjesë këngëtarja e ka ruajtur larg syrit të publikut.

Enca bëri publike për herë të parë faktin që ka qenë e lidhur me një person të famshëm nga shoëbiz.

"Ke pasur të dashur ndonjë të estradës?", e pyetën fansat dhe Enca u përgjigj me po.

"Ke bërë seks me ndonjë nga estrada?", ishte pyetja e rradhës të cilës këngëtarja iu përgjigj sërish me po.

Enca zbuloi se ka flirtuar me një reper dhe nuk ka kryer kurrë marrëdhënie treshe, por e ka në listën e saj të dëshirave.

Shtuar më 23/03/2020, ora 08:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori