Pantallona komplet transaperente, Tayna fshin menjëherë pas publikimit foton (FOTO LAJM)

Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA. Menaxheri i reperes tha se ajo ndodhet atje për të realizuar këngën e re, por ndërkohë Tayna edhe po pushon në një resort luksoz.

Nga atje reperja ka postuar shpesh foto e video në të cilat shfaqet në shoqërinë e modeles Vildane Zeneli e cila prej vitesh jeton në SHBA.

Mbrëmjen e djeshme Tayna postoi një video ku shfaqej duke pozuar para pasqyrës me pantallona të tejdukshme të bardha dhe një bluzë shumë të shkurtër.

Reperja dukej në super formë mirëpo shumë shpejt u pendua dhe e fshiu postimin për arsye që nuk dihen.
Shtuar më 20/09/2019, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori