Pamjet nga filmi, Rama mes striptisteve dhe femrave të lagura me shampanjë! (VIDEO)
Kryeministrin Edi Rama tashmë do ta shohim edhe si aktor.

Femra të zhveshura, striptiste dhe të lagura me shampanjë, këto janë vetëm disa nga oamjet e reja që janë publikuar nga filmi ku kryeministri Edi Rama do të luajë një rol.

Në faqen e tij në Instagram, Ermal Mamaqi ka publikuar një tjetër video me pamjet nga filmi “I love Troppoja”.

Teksa në sfond dëgjohet një muzikë, videoja paraqet striptiste, femra të zhveshura që tundin të pasmet dhe të lagura me shampanjë.

Mamaqi publikoi një tjetër video nga ky film ku shihej kryeministri Rama teksa në rolin e tij zihej me disa persona në një kazino.
Shtuar më 19/10/2019, ora 19:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori