Pamja e re e Silva Gunbardhit
Pëlqej
Këngëtarja e famshme i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj në Instagram gjatë ditës së sotme duke postuar një foto ku ajo, si kurrë më parë është transformuar tërësisht.

Në foton në fjalë, Gunbardhi shihet me flokë të zeza dhe me baluke. Në përshkrimin e fotos, këngëtarja ka shtuar edhe disa emoji me buzëqeshje, duke ngritur dyshime të shumta se ndryshimi drastik, është i përkohshëm.

Siç shihet në sfond, Gunbardhi ndodhet në një sallon bukurie, ç’ka do të thotë se me shumë gjasa ajo ka eksperimentuar me një paruke.
/albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori