Pamja e re e Leonorës
Leonora Jakupi së shpejti do të shfaqet me një projekt të ri muzikor. Ajo tashme ka publikuar edhe foto se si do të duket në këtë videoklip.

Duket shumë më ndryshe nga herë të tjera, duket më trendy dhe interesante.

Look-u i ri i Leonores është shumë i pëlqyer, dhe jo rastësisht disa herë neper sondazhe është zgjedhur si një nga këngëtaret me të bukura shqiptare.
Shtuar më 24/04/2012, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori