Pamela Anderson fiton 1 milion dollarë nga divorci (FOTO LAJM)

Pas raportimit në muajin shkurt se do të ndahej me të dashurin, Pamela Anderson ka fituar një shumë të konsiderueshme ndaj tij. 1 milion dollarë është shuma që ka shkuar në llogarinë e saj bankare, ndërsa i ka dhënë fund një lidhje mjaft të debatuar.

Pas shumë zënkave, Pamela Anderson dhe Rick Salomon janë divorcuar nga njëri-tjetri. Burimet thonë se ylli i "Baywatch" ka përfituar rreth 1 milion dollarë nga Rick për këtë divorc. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2015, ora 17:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori