Pamela Anderson çmend publikun me trupin e saj (FOTO LAJM)

Në fillim u shfaq me një fustan mbrëmje, ku ra në sy dekolteja bujare e cila ekspozonte dukshëm hiret dhe më pas erdhi në një version seksi.

Kështu gjatë spektaklit gjerman “Dancing with the stars”, Pamela Anderson “tërboi” më tej kur u zhvesh dhe u shfaq me një trupore kërcimi, bashkë me partnerin e saj, balerinin Maxime Dereymez.

51-vjeçaerja">51-vjeçaerja u shfaq mjaft sensuale, në spektaklin e së martës, duke rrëmbyer gjithë vëmendjen mbi vete.

E trukuar në detaje dhe me një trup për tu pasur zili, Anderson arriti sërish që të jetë qendra e vëmendjes.

Në fotogaleri, mund të shihni momente nga performanca e saj.


Shtuar më 31/01/2019, ora 18:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori