E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Paltrow tregon arsyet e ndarjes me Martinin
Aktorja Gwyneth Paltrow ka treguar arsyet e ndarjes nga bashkëshorti Chris Martinin. Aktorja pohon se nuk e ka pasur të lehtë të ndahet nga këngëtari pas 11 vjetësh që ato ishin bashkë.

“Kisha ndërtuar jetën time duke iu përshtatur të gjithë njerëzve, por thjesht nuk mundja ta bëja më. Nisa të mendoja se nuk isha e lejuar të kem nevoja, dhe më duhej të tregoja anën time të mirë - duke bërë gjithçka dhe duke u përkujdesur për të gjithë”, ka thënë aktorja.

Paltrow thekson se dhe pse e ndarë ajo vazhdon të jetë afër me Martinin, pasi thekson se gjithë ato vite që kanë punuar bashkë nuk mund të kalohej kaq lehtë dhe se është më mirë të jemi miq. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2015, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori