Paloma Faith bëhet nënë (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë ajo kërkoi privatësi të plotë, pasi do të sillte në jetë fëminë e saj të parë. Por mediat rozë kanë shkruajtur sot se këngëtarja Paloma Faith është bërë nënë.

Këngëtarja e njohur dhe i dashuri i saj Leyman Lahine kanë mirëpritur ardhjen në jetë të fëmijës së parë.

Paloma ka bërë publik këtë lajm të gëzueshëm duke publikuar një foto të një letre të shkruar me shkrim dore, në të cilën ka shpjeguar lindjen e vështirë përmes një operacioni emergjent.

"Pas një lindjeje të vështirë me anë të një operacioni emergjent, unë solla në jetë fëmijën tim të parë, me të cilin ndihem shumë e lumtur, e kënaqur dhe e dashuruar”.

Faith nuk e ka zbuluar ende gjininë e fëmijës, duke mbajtur fjalën se këtë fëmijë dëshiron ta rrisë larg syrit publik. /albeu.com/

Shtuar më 06/12/2016, ora 17:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori