Pak thashetheme nga Soni, Mariza dhe Eneda (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ato nuk janë vetëm të bukura, por edhe të suksesshme në karrierën e tyre. Bëhet fjalë për Soni Malaj, Mariza Ikonomi dhe Eneda Tarifa, të cilat janë mbledhur së bashku për të konsumuar një kafe.

Fotoja në fjalë është postuar në Instagramin e këngëtares e njëkohësisht prezantueses Tarifa. Ashtu sikurse edhe shumë foto të tjera, komentet pozitive kanë qënë pjesë e saj. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori