Pak para lindjes, Fatma dhe Alfio ndajnë momentet më të bukura të pritjes së ëmbël (FOTO LAJM)
Fatma dhe Alfio po kalojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t'u bërë prindër për herë të parë. Çifti gjatë kësaj kohe po na zbulojnë vazhdimisht detaje që nga gjinia e bebit e deri tek planet për të ardhmen.

Alfio dhe Fatma do bëhen me djalë së shpejti dhe po e presin me padurim. Së fundmi çifti kanë realizuar edhe një set fotografik me momentet e tyre më të ëmbla.

Në fotot e postuara në Instagram, Alfio shfaqet në njërën foto duke i përkëdhelur barkun Fatmës e në foton tjetër duke e puthur atë. "Këtë vit jam i sigurt! Do filloj viti i ri në mënyrën më të mirë të mundshme", shkruan Alfio.
Shtuar më 19/12/2019, ora 09:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori