Pak orë para dasmës, Elita dhe Gjiko marrin vendimin e rëndësishëm
Elita Rudi dhe Gjiko mbajnë këtë fundjavë dasmën e madhe dhe të shumëpritur që u komentua shumë në media muajt e fundit për shkak se çifti fillimisht e anuloi. Përgatitjet kanë nisur me kohë dhe gjatë këtyre ditëve Elita ka zbuluar fustanin dhe këpucët.

Mirëpo sot "Prive" shkruan se çifti ka marrë një vendim për ditën e tyre më të rëndësishme.

Elita dhe Gjiko kanë vendosur që dasma të jetë sa më private duke mos pranuar të kenë asnjë media prezente.

Megjithatë e siguri pamjet nga dasma do i zbulojnë të ftuarit që do postojnë foto e video.
Shtuar më 21/09/2018, ora 18:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori