Pak kohë të ndarë, Stresi dhe Kejsi flasin me "kode" (FOTO LAJM)

Ndarja e Stresit dhe Keisit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara e këtij muaji, pasi bukuroshja priti mbi tetë muaj që ai të dilte nga burgu.

Pas daljes së tij nga burgu Keisi u kthye në Shqipëri për të sqaruar situatën me të dhe gjërat mesa duket nuk kanë shkuar ashtu siç pritej.

Pak ditë më parë Keisi u largua për në Kanada dhe u vu re se ajo nuk po shoqërohej nga Stresi.

Së fundmi në media po përflitet për një ndarje të mundshme mes tyre dhe thumbimet që lëshojnë herë pas here të lënë të kuptosh se lajmet janë të vërteta.

Pas largimit të Keisit në Kanada reperi ka publikuar në Instastory një foto dhe mbi të lë shkrimin thumbues.

Pavarësisht një gabimi të vogël drejtshkrimor ai shkruan në frëngjisht: “Unë jam unik. S’më harron dot”.

Pak kohë më parë Stresi dhe Keisi thuhej se do të martoheshin këtë verë, megjithatë duket se planet janë prishur dhe tani rrugët e tyre janë ndarë. Megjithatë dyshja nuk ka dhënë ende asnjë deklaratë lidhur me këto lajme.
Shtuar më 02/08/2019, ora 13:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori