Pa reçipeta dhe joshëse, missi nga Kosova suprizon fansat (FOTO LAJM)

Ish-miss Kosova, Agnesa Vuthaj është njëra ndër femrat më të komentuara të estradës për pamjen e saj të jashtme.

Agnesa është mjaft aktive në instagram, në të cilin ka 207 mijë ndjekës, për të cilët vazhdimisht publikon fotografi dhe video të ndryshme.

Ajo së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen me një fotografi të publikuar në Instagram ku shfaqet tejet tërheqëse, teksa është e veshur me kostumin e babadimrit.


Shtuar më 19/12/2018, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori