Pa komplekse, pa make up, Mimoza Shkodra surprizon fansat (FOTO LAJM)

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare e cila kohët e fundit ishte në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes dhe ndarjes nga Seldi. Mimoza Shkodra shfaqet gjithmonë e kuruar në daljet e saj publike, ku bie në sy për linjat e hijshme dhe bukurinë natyrale.

Së fundmi Mimoza ka nisur pushimet dhe nuk ka hezituar që të publikojë foto me bikini ku shfaqet shumë në formë. Megjithatë, përpos komplimentave të shumta të cilët e përgëzojnë për natyralitetin, ka edhe nga ato komentues të cilët u habitën me pamjen e saj pa make up.
Shtuar më 19/07/2019, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori