OTR apo TBA? Noizy i përgjigjet Unikatilit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tashmë dihet se raportet mes grupeve të rep artisëve shqiptar nuk është se janë edhe aq të mira.

Duket se mes TBA dhe OTR janë rithyer sërisht sfidat. Ditën e djeshme Unikatili ka sjellë projektin e tij më të ri me titullin "A po e sheh", ku duket se ka thumbuar paska kolegët e tjerë të repit.

Noizy duket se i është kundrapërgjigjur menjëherë duke publikuar një pjesë kënge në Instastory e cila dukej si kundërpërgjigje kundrejt Unikatilit. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2018, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori