Ornela Bregu zbulon sa vjeç bën sot dhe dhuratën nga të motrat (FOTO LAJM)

Moderatorja e dashur e ekranit shqiptar, Ornela Bregu feston sot ditëlindjen.

Sot ajo ka zbuluar se feston ditëlindjen e saj të 40 -të dhe përmes një fotoje të postuar në Instagram moderatorja ka treguar dhe dhuratën e veçantë nga motrat e saj.

Ornela duket në foto me një vazo me trendafila dhe zambakë të bardhë.

Duket se motrat e saj e kanë bërë mjaft të lumtur me dhuaratën e zgjedhur për të. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2018, ora 15:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori