Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
Ornela Bregu prezanton shtëpinë e saj, një luks i gjallë (FOTO LAJM)

Kanë kaluar disa vite që kur moderarorja shumë e dashur, Ornela Bregu u arratis nga Shqipëria për të jetuar në Spanjë.

Dhe pse është shprehur se i mungon Shqqipëria, mesa duket atje ka një jetë mjaft aktive dhe shoqërore shkruan albeu.com.

Ndërsa sot ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto ku tregon pamje nga shtëpia.

Në sy bie ambienti luksoz.

"Gezuar festat te gjitheve! Vit te mbare ne familjet tuaja", shkruan Ornela. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2018, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori