Oriola shkon në plazh, Noizy e fëlliq me detajin që kap (FOTO LAJM)

Noizy dhe Oriola janë dyshja më e përfolur e momentit, dhe si të tillë edhe pjesë e mediave rozë.

Oriola Marashi ka vendosur që suksesi i saj të mbaj firmën e Noizyt dhe prej muajsh ajo është pjesë e grupit OTR, për t'u futur në botën e muzikës.

Por duket se dyshja ka kaluar disa momente në plazh. Në një moment Noizyu duket se e ka fëlliqur Oriolën pasi ajo ndodhet në plazh dhe është e veshur me corape. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2018, ora 14:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori