Oriola shfaqet pa rroba dhe sfidon Renato Mekollin: Nuk ma gjen një qime (FOTO LAJM)

Ai u kthye në qendrën e portaleve gjatë realizimit të emisionit së gatimit ‘Hell’s Kitchen’.

Ulërimat dhe thyerjet e pjatave ishin një rutinë e emisionit. Ndërkohë shprehja epike që do të mbahet mend gjatë e Renato Mekollit është ‘ka qimeee’.

Edhe modelja Oriola Marashi e ka ngacmuar shefin teksa shfaqet e zhveshur.

Ajo ka shkuar për t’u depiluar dhe mbi foto shkruan: As Renato Mekolli nuk ma gjen dot një qime.

Ndërkohë pritet një reagim i shefit pas këtij provokimi nga Oriola.


Shtuar më 06/02/2019, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori