Oriola poston foton, fansja i kundërvihet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Oriola Marashi është njëra nga modelet më të komentuara kohën e fundit dhe po ashtu ndër më aktivet në media.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku duket me të vërtetë shumë seksi, teksa qëndron e ulur diku ndërkohë që ka veshur një fustan transparent e shumë të hapur dhe ka treguar linjat e saj.

Fansat e saj nuk i kursejnë kritikat ndaj saj.

"Do me bo fam me b** e ci** siper lart?", duket se Oriola nuk i kursen përgjigjet duke i thënë po për ata që s'munden. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2018, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori