Oriola Marrashi në kulmin e karierës, si u shfaq modelja në sfilatën e rradhës të Guess (FOTO LAJM)
Oriola Marashi është një prej modeleve më të suksesshme jo vetëm në Shqipëri por edhe në botë.

Së fundmi modelja ka marrë pjesë në sfilatën e shtëpisë së mopdës "Guess", ku është shfaqur mme bikini.

Përkrah fotove Oriola shkruan: “Gjithmonë kam ëndërruar dhe punuar fort për këtë moment dhe të kem mundësinë ta përjetoj me ekipin më të mirë të punës, ka qenë momenti më i mirë i jetës sime! Jam e lumtur që jam një modele Guess.”

Modelja vijon duke falenderuar drejtuesin e Guess, Paul Marciano dhe drejtoren krijuese të markës, Veronique Droulez.

Shtuar më 20/06/2019, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori