Oriola Marashin e ngacmon kushëriri, ajo e poston propozimin në Instagram (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo është një nga modelet më të suksesshme më seksi në vend. Oriola Marashi, pasi u bë pjesë e OTR është gjithmonë e më e lakuar.

Ajo vetëm i ka ngjitur shkallët një nga një dhe nuk është ndalur.

Këtë herë modelja ka nisur një fotosesion ku duhet thënë se duket shumë shumë në formë, dhe pse jo shumë e bukur.

Por duket se Oriola ka bërë për vete jo fansat,por edhe kushërinjtë.

Ka qenë pikërisht një kushëriri i saj i cili i ka shkruar se nëse nuk do ta kishte kushërirë do ta kishte propozuar.

Oriola e ka publikuar SMS e tij, duke e shoqëruar me disa ikona që qeshin me lot. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 20:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori