“Oriola Marashin dhe b**hët e Kallashit”, përgjigjet Noizy pas sulmit

Grupi "Hellbanianz" kanë publikuar sot këngën e tyre më të re me titull "A je normal" e cila vjen si diss ndaj grupit OTR.

Në tekst përmendet Oriola Marashin e cila është pjesë e grupit OTR dhe Kallashi të cilën Noizy e ka pasur protagoniste në një prej klipeve të tij.

“Personi ma rrezik qe keni Oriola Marashin. Thoni keni hekra po s’i plasin. Thoni keni hekra keni bythët e Kallashit”, thuhet në tekstin e grupit shkruan xing.al.

Pas kësaj Noizy ka bërë një reagim epik me foton e postuar në Instagram ku shkruan "Ju falemnderit".
Shtuar më 23/10/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori