Oriola Marashi tregon peshën, a është ideale për një modele? (FOTO LAJM)

Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar e cila gjithmonë di si të tërheqë vëmendje.

Përvec momenteve nga përditshmëria, nga sukseset në modelinga po foto nga pushimet Oriola ka vendosur të ndajë me ndjekësit në Instagram edhe peshën e saj.

Ajo ka fotografuar një kupon teksa ishte peshuar ku tregon se tregon se është jo pak, por 1,85 e gjatë! Dhe peshon rreth 67 kilogramë.

Jo më kot është modele!
Shtuar më 17/06/2019, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori