Oriola Marashi “shkatërron” Instagramin me fotot për 8 Mars (FOTO LAJM)

Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe shumë e komentuar për format e saj bombastike, Oriola Marashi i ka bërë meshkujt të flasin me veten.

Oriola Marashi postuar një video ku shfaqet me të brendshmë seksi, në një “paradë” personale, ku sheh nga kamera.

Ajo ka vendosur të postojë këtë video ku ekspozon format e saj, pikërisht në 8 Mars për të dhënë mesazhin se femra duhet të bëjë atë që e bën të ndjehet e lirë, pa e vrarë mendjen për paragjykimet.

Por në rrjet kanë shpërthyer komentet, disa prej tyre ofenduese për modelen. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2019, ora 20:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori