Oriola Marashi "tërbon" rrjetin me bikini (FOTO LAJM)

Modelja shqiptare Oriola Marashi është dukur tepër seksi gjatë një sfilimi në bikine

Është hera e parë që ajo sfilon në një pistë mode në bikine dhe tama është dukur si një divë e vërtetë në skenë.

Oriola ka sfiluar për një kompani të huaj të bikineve, derisa është dukur seksibikine ngjyrë rozë dhe të bardha të kombinuara me qëndisje ari.
Shtuar më 20/06/2019, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori