Oriola Marashi nxjerr gjoksin, Ermalit i shkojnë sytë diku tjetër (FOTO LAJM)

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi të momentit.

Rrjetet sociale të saj janë të mbushura me foto “hot” dhe detyrimisht nuk mund të anashkalohen pa u komentuar. Së fundmi Oriola ka publikuar një foto sa sensuale aq edhe kuptimplotë, për të dhënë një mesazh të rëndësishëm.

Ajo nuk ka veshur reçipeta dhe xhinset i ka pothuajse të zbërthyera. Modelja ka inkurajuar të gjitha gratë që të pasqyrojnë veten e tyre ashtu siç ata duan.

Shkrimi i plotë që ajo i ka bashkangjitur fotos:
“Një fotografi është si një poezi pa fjalë”. Kreativiteti kërkon kurajo, dhe jam e lumtur që jam gjallë dhe kam mundësi të shprehem. Unë dua ti inkurajoj të gjitha femrat që të tregojnë veten e tyre si ato duan”- ka mbylluar Oriola postimin.

Por në komentet e shumta, nuk mund të mungonte edhe ai i Ermal Mamaqit, të cilit i kanë shkuar menjehrë sytë te…syzet.
“Sa të bukra syzet”, ka shkruar ai në foton seksi të Oriolës. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori