Oriola Marashi e thotë hapur: "Unë të dua", por kush i vodhi zemrën?! (FOTO LAJM)

Oriola Marashi është një prej vajzave të shoëbizit shqiptar më kë komentuara. Ajo gjithmonë di të tërheqë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë për shakak të paraqitjes së saj në publik.

Modelja gjithashtu është tepër aktive në rrjetet sociale, ku shumicën e rasteve publikon foto e video që ngacmojnë imagjinatën e ndjekësve.

Së fundmi Oriola në një instastori ka publikuar një fotoaktores e cila luan rolin e Tokios, në serialin e famshëm "La casa de papel".

Mbi foto Oriola shkruan: "Unë të dua".
Me siguri, aktorja është duke ndjekur serialin dhe ka "rënë në dashuri" me karakterin e e aktores, shkruan albeu.com
Shtuar më 17/08/2019, ora 13:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori