Oriola fotografohet pa mendje në Dhërmi, bishë edhe pa fotoshop

Pëlqej
Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të shoëbizzit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekstravagante dhe mjaft seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur.

Këtë erë ajo ëstë fotografuar në Dhërmi dhe bie në sy, fakti që Oriola është sumë në formë.

Duket se vithet dhe këmbët e gjata nuk janë thjesht fotoshop.

Epo i mbylle të gjitha gojët e liga Oriola. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 23:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori