Orinda i vjedh rrobat Turit, kujt i shkojnë më shumë? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dasma e tyre bëri bujë kudo në media, për shkak të madhështisë që
pati.

Këngëtarja Orinda Huta dhe moderatori Turjan Hyska janë padyshim një nga ciftet më të dashura për publikun shqiptar.

Ata tashmë e kanë plotësuar një dekadë sëbashku, kështuOrinda nuk e ka aspak problem ti përdorë gjërat e Turit si të vetat.

Kështu Orinda ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet më një pallto të ngjashme si ajo që ka veshur bashkëshorti i saj në klipin e tij më të fundit.

“Kur vesh pallton e burrin,”-përfundon Orindarrjete sociale./albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori