Orinda Huta bën veprimin epik në natën romantike me Turin (FOTO LAJM)

Turjan Hyskaj dhe Orinda Huta janw ndwr çiftet mw simpatike tw ekranit shqiptarw.

Ata janw shumw aktiv nw rrjette sociale ku shpesh herw ndajnw me ndjekwsit foto nga jeta private.

Dy ditë më parë festuan ditëlindjen e Orindës, ndërsa mbrëmjen e kaluar Turi dhe këngëtarja vendosën t'a mbyllnin natën në shoqërinë e njëri-tjetrit, teksa shikonin një film.

Mirëpo, Orinda ka bërë veprimin epik që me siguri ju ka ndodhur t'a bëni të gjithë. Atë e ka zënë gjumi në mes të filmit dhe sapo e ka vënë re, Turi e ka filmuar bashkëshorten dhe e ka publikuar në Instastoryn e tij.

"Super film"- shkruan Turi me humor krahas postimit ku Orinda shfaqet duke fjetur e mbështetur mbi njërën dorë, teksa e ka lënë bashkëshortin të shohë i vetëm filmin. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2019, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori