Ori Nebiaj tregon arsyen pse u largua nga PD-ja: Njëra ma kishte vënë syrin
Moderatorja Ori Nebilaj, e ftuar në emisionin “Treshat” ka folur lidhur me jetën e saj personale dhe për karrierën e saj në telefizion.

E pyetur lidhur me largimin e saj nga Partia Demokratike, ku edhe ishte zëdhënëse, Ori është shprehur se brenda strukturave ishte një grua që e kishte inat dhe i vendoste stërkëmbësha.

PYETJE: Pse ike nga PD-ja, s’ta prishi njëri qejfin?

ORI NEBIAJ: Po, po! Ishte njëra që ma kishte vënë syrin dhe më xhelozonte shumë dhe unë ika. Ajo ishte arsyeja. Më vinte stërkëmbësha.

Shtuar më 04/03/2020, ora 18:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori